"Ładuję..."

Rootsey Polska sp. z o.o. jest polskim producentem elektronicznych urządzeń dla rolnictwa i sadownictwa
Nasza działalność projektowo - produkcyjna sięga 2010 roku.
W tym czasie powstały pierwsze seryjnie produkowane urządzenia, dedykowane do kombajnów i innych maszyn rolniczych.
Były nimi obrotomierze cyfrowe ST-12U oraz liczniki motogodzin serii MEE-V418.
Z biegiem lat powstawały kolejne urządzenia jak np. konsole pomiarowe serii ESC-15 i ESA-17, ale także popularny prędkościomierz JK-3SG (dziś GTR-62 GPS), dokonujący precyzyjnego pomiaru prędkości na bazie sygnału satelitarnego GPS.

Naszym sztandarowym projektem jest pełna kontrola prac polowych pod kątem wizualizacji pracy w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem nawigacji, zaawansowanych pomiarów i algorytmów przeliczeniowych, precyzyjnego sterowania ciśnieniem, hydrauliką siłową, skrętem naczepy czy innego osprzętu (podążanie po śladzie). Połączenie zaawansowanej elektroniki przemysłowej z techniką siłową, mechaniką, systemami IoT i technologią nawigacyjną wyróżnia nas na tle innych firm z branży.


Systematycznie wzbogamy więdzę i doświaczenie, nie tylko w zakresie rozwiązań elektronicznych, ale także w zakresie poznawania potrzeb odbiorców, czyli Polskich Rolników oraz Sadowników.
Wielokrotnie dopytujemy i konsultujemy z Państwem prowadzone projekty, dzięki czemu powstawały produkty na miarę Państwa oczekiwań.
Czynimy to, nieustannie tworząc dodatki do oprogramowania, które sprawiają, że nasze produkty cały czas się rozwijają.

Zachęcamy do współpracy przede wszystkim producentów maszyn rolniczych i sadowniczych, jak i firmy prowadzące serwis i sprzdaż części.

Prezes zarządu,
Paweł Rutka